Chyba każdy przedsiębiorca próbuje ochronić swój budżet przed oszustami, złodziejami i przede wszystkim osobami, które nadużywają narzędzi do celów prywatnych. Dzięki temu można zaoszczędzić bardzo imponującą kwotę pieniędzy, która wpłynie pozytywnie na budżet całego przedsiębiorstwa. Środki, które zostaną, warto przeznaczyć na działania marketingowe, rozbudowę usług lub podwyżki dla pracowników, którzy na to zasługują.

Jednym z narzędzi, które może okazać się niezbędne, jest system SATIS. Gdzie zapoznać się ze szczegółami? Na różnych stronach internetowych czy punktach. My dziś przedstawimy Wam kilka funkcjonalności, dzięki którym oferta będzie dużo bardziej przejrzysta – zwłaszcza jeśli do tej pory nie mieliście kontaktu z monitoringiem służbowej floty.

Ile kosztuje GPS w aucie i system?

GPSSam odbiornik nawigacji nie wiele Wam da, ponieważ chociaż będziecie w stanie samodzielnie namierzyć pojazd, to nie sprawdzicie dokładnie, co się z nim dzieje, z jaką prędkością się przemieszcza, ile wygląda spalania itp. Jesteś w stanie tylko sprawdzić, czy Twój pracownik nie wykorzystuje pojazdu do celów prywatnych. Chociaż to również wygeneruje dużo oszczędności, to wpłynie tylko na nerwową atmosferę w firmie i nie pozwoli na szczegółowe planowanie.

Posiadając system SATIS - dostępny tutaj https://www.satisgps.com/, automatycznie możecie cieszyć się wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami. Wszystko za sprawą czujników, mierników, przepływomierzy, sond itp. Sprawdzą one spalanie silnika, wydobycie spalin itp. Wspierają one precyzyjne analizy, które z wyjątkową dokładnością przedstawią Wam wynik. Możecie dzięki nim zaplanować także drogę z punktu a, do punktu b. Jeśli pojawią się jakiekolwiek nieprawidłowości, automatycznie zostaniecie poinformowani.

Dobierz również niezbędną aplikację

Oczywiście to firma SATIS dopasuje Wam swoją aplikację i ją skonfiguruje tak, by działała sprawnie na Waszych systemach. Nie musicie się obawiać, że nie jesteście osobami, które znają się na komputerach i mobilnych aplikacjach, gdyż otrzymujecie wsparcie profesjonalistów we wszystkich czynnościach.

Nawigacja GPS przede wszystkim będzie precyzyjnie wskazywać położenie i lokalizację pojazdu, dlatego w razie ewentualnej kradzieży, samochód jest bezpieczny i można go namierzyć w kilka chwil. Z jej pomocą również szybko zaplanujecie trasę dla swojego pracownika, dzięki czemu dojedzie on do klienta w najbardziej wydajny sposób.

Pamiętajcie, by dbać o budżet, który możecie generować. Nie bądźcie jednak zbyt surowi dla swoich handlowców, to dzięki nim firma prężnie działa.