Wszystkim udziela się świąteczny nastrój: słychać kolędy, domy są przystrojone choinkami a miasto pokrywają tysiące światełek. Jeżeli chcemy aby wspomniany nastrój udzielił się również użytkownikom naszej strony to przedstawiam 10 wtyczek do Wordpressa, które w tym mogą pomóc.Simply Snow - padający śnieg na stronie

rp_xmas-snow.png

Ta wtyczka o wdzięcznej nazwie dodaje efekt opadów śniegu prosto do Twojej witryny. Wystarczy zainstalować i włączyć wtyczkę i obserwować delikatny śnieg spadający w dół witryny. W odróżnieniu od innych wtyczek śniegu, ta nie posiada żadnej opcji konfiguracyjnych i jest na tyle lekka, że nie wpłynie to prędkość witryny.

 

Improved Let It Snow!

 
improved-let-it-snow

Oto kolejna wtyczka padającego śniegu - można skonfigurować. Określ kolor i kształt śniegu, które chcesz wyświetlić, a także jak szybko spada i ile z tego wypełnia stronę. Można również określić gdzie gromadzi się śnieg na dolnym ekranie.

 

Advent Calendar

 
advent-calendar

Na 24 dni przed Bożym Narodzeniem od 1 grudnia, wyświetla się prosty kalendarz adwentowy na stronie. Kalendarz Adwentowy pozwala wyświetlić nowe niestandardowe obrazy wakacje-rozrywki każdego dnia. Jest to przydatna wtyczka do publikowania treści które wyłącznie prowadzą do Bożego Narodzenia.

 

Christmas Countdown Widget

 
santas-countdown-widget

Niech Święty rozjaśnia dzień swoich gości, z tego prostego widgetu. Wystarczy dodać widget odliczanie do witryny i broda Mikołaja będzie odliczała dni do Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli wolisz nie używać dołączonego widgetu, można użyć shortcode do wyświetlania grafiki odliczania w dowolnym miejscu na swojej stronie.

 

Christmas Ball on Branch

 
christmas-ball-on-branch

Jeśli chcesz dodać małą świąteczną ozdobę na swojej stronie, bez przechodzenia w górę, ten plugin wyświetla małą bąbkę w górnym prawym rogu witryny. To nawet zapala się! Podczas gdy wtyczka nie została uaktualniona od ponad dwóch lat, to nadal działa dobrze z wersji beta WordPress 4.1 i motywu Twenty Piętnastki.

 

Xmas Lights

 
christmas-lights

Dodaj prosty ciąg kolorowych lampek choinkowych na swoją stronę aby powitać odwiedzających. Podczas gdy niektóre wtyczki wyglądają nieco tandetnie, ta ma ładne ekscentryczno uroczysty charakter.

Snow, balloons and more

 
snow-balloons-and-more

Ktoś włożył wiele pracy w ten wspaniały plugin! Śnieg, balony i inne, wtyczka umożliwia ustawienie śniegu, liści, światła, Mikołaja, a nawet choinki dryfującej w dół witryny. Wybierz z 30 GIF-ów i 40 PNG. Można nawet ustawić prędkość śniegu i - uzyskać to - maksymalną siłę wiatru!

Holiday Message

 
holiday-message

Wtyczka ta pozwala na wyświetlenie świątęcznych wiadomości pop up w centrum strony na pełnej szerokości na dole lub z lewej lub prawej lub u dołu strony. Można dostosować wiadomości Christmas i wybrać jedną z siedmiu obrazów.

WP Scheduled Themes

 
schedule-themes

Wtyczka ta pozwala zaplanować inny szablon, aby wyświetlał się na stronie na specjalne okazje, takie jak Boże Narodzenie.Szablon zastąpi istniejący temat na swojej stronie do określonego czasu.

 

WP Christmas Class

 
christmas-class

Ten przydatny plugin pozwala dynamicznie dodać niestandardowe klasy CSS do tagu ciała podczas zakresu dat . Pozwala zmienić wygląd witryny podczas świąt Bożego Narodzenia z niestandardowego CSS.