Finanse stanowią temat, który dotyczy nas wszystkich. To, ile mamy pieniędzy, wpływa na nasz prestiż i możliwości - czyli to, co jesteśmy w stanie kupić i zadbać o swoją atrakcyjność. Firmy zajmujące się kwestiami finansowymi robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc swoim klientom uzyskać stabilną sytuację materialną, a także, aby prosto i precyzyjnie posługiwać się poszczególnymi instrumentami, takimi jak np. konto bankowe, czy karta umożliwiająca transakcję bezgotówkową.

Nowe karty jako instrumenty finansowe

Cardina - karta kredytowa onlineCardina - karta kredytowa online jest coraz chętniej wykorzystywanym przez klientów produktem. Dzięki posiadaniu takiej karty można zwiększyć limit kredytowy. Dokonać tego klient jest w stanie za pośrednictwem kilku źródeł. Jednym z nich jest specjalny panel klienta. Inne możliwości to telefoniczny kontakt z obsługą klienta, e-mail lub list wysłany pocztą, lub też wizyta bezpośrednia w firmie. Cardina - karta kredytowa online służy wielu celom. Dzięki niej można wykonywać operacje bezgotówkowe oraz wypłacać pieniądze z różnych miejsc świata, jeżeli dany punkt jest oznaczony logiem MasterCard. Jest możliwa także transakcja zbliżeniowa.

Limity kredytowe na karcie kredytowej mogą wynosić między 600 a 3000 złotych. To, jak wysoki będzie limit, zależy od tego, jakie są indywidualne możliwości klienta. Okres rozliczeniowy trwa w tym przypadku do trzydziestu dni. W pierwszym roku nie trzeba płacić żadnych odsetek. Cardina - karta kredytowa online daje takie możliwości. Można również złożyć przelew nawet do 80 procent przyznanego limitu, a określone środki pojawią się na rachunku bankowym w ciągu najbliższego dnia roboczego. Pieniądze można też wykorzystać za pomocą karty.

Wniosek o otrzymanie produktu

Żeby Cardina - karta kredytowa online stała się naszą własnością, musimy spełnić kilka warunków. Trzeba podjąć istotne kroki w celu jej uzyskania. Najlepiej jest to zrobić za pośrednictwem internetu, odwiedzając właściwą stronę internetową. Tam możemy wybrać kwotę limitu na karcie kredytowej i jaką sumę chcemy przelać na konto bankowe. Potem trzeba złożyć wniosek, w którym należy wpisać nasze dane osobowe. Na sam koniec bank weryfikuje nasze dane oraz konto bankowe. Należy wobec tego na właściwe konto przelać opłatę w wysokości jednego grosza. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, to pieniądze trafią na nasz rachunek bankowy i otrzymamy też od firmy kartę kredytową. Warto pamiętać, że Cardina - karta kredytowa online może zostać wysłana tylko raz do klienta i może on tylko raz o nią wnioskować.