Bilety przez Internet

Z dnia na dzień coraz bardziej posunięty postęp technologiczny sprawia, że w naszym życiu pojawia się wiele udogodnień. Wiąże się z nim również spora liczba zagrożeń, ale te stanowią raczej marginalną część, dlatego nie będziemy się o nich rozpisywać. Jeśli chodzi natomiast o udogodnienia, to jednym z nich jest z pewnością możliwość zrobienia zakupów przez Internet. Co zatem możemy kupić w sieci? Właściwie wszystko, począwszy od środków antykoncepcyjnych, przez telefony z androidem i samoloty, aż po dewocjonalia. Największą część rynku internetowego stanowią jednak dobrodziejstwa elektroniki, a więc telefony dotykowe, tablety, komputery, laptopy, palmtopy, tanie smartfony, itd. Oczywiście istotą Internetu jest to, że nie ma w nim niemal żadnych ograniczeń, więc znajdziemy w nim nie tylko przedmioty, ale również np. bilety.

Jeżeli, ktoś jest zainteresowany biletem na spektakl do teatru, kina czy innych rozrywek wystarczy odwiedzić stronę, która skupia wszystkie najbliższe wydarzenia wraz z godzinami, lokalizacją i repertuarem.  Ja osobiście upodobałem sobie stronę Tiketto, która jest bardzo ciekawie zrealizowana i nigdy mnie nie zawiodła. Dużym atutem takich stron jest szybki dostęp do wszelkich rozrywek niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy. Jedziemy do innego miejsca w odwiedziny i chcemy gdzieś wyjść to wystarczy podać lokalizacje i już mamy wszystkie ciekawe wydarzenia wraz z możliwością kupienia biletu.

Fajnym udogodnieniem jest również szybki dostęp do usługi z urządzeń mobilnych oraz tabletów 🙂

Admission Tickets

7 komentarzy

 1. bilecik pisze:

  Usługa bilety on-line to rewelacyjne ułatwienie dostania biletu np na premierę bez stania w długich kolejkach.

 2. kinoman pisze:

  Za każdym razem jak wybieram się do kina to kupuję bilety on-line. Doskonałe rozwiązanie i nie trzeba stać w kolejce. Wygoda to podstawa 🙂

 3. ania pisze:

  Super i wygodna usługa, klik i masz bilet a nie stać w kolejkach do kasy.

 4. gosia pisze:

  Rewelacyjna opcja kupowania biletów do kina. Szybko i bez kolejki 😉

 5. yoł pisze:

  Kupowanie biletów do kina online doskonała i wygodna sprawa.

 6. duck pisze:

  Kupując bilety online można trafić na fajne promocje.

 7. Adrian pisze:

  Dobry pomysł, nie sądziłem, że można wpaść na coś takiego. Swoją drogą, ciekawe jak szybko przybierze na popularności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*